Tarifler

Dondurma KurabiyeBy Kurabiye CanDondurma ağızda erir biliyorum amaaaaa size ağzınızda dağılacak, tadı damağınızda kalacak bir tarifle geldim. İster hemen yapıp yiyin, ister biraz fazla yapıp sevdiklerinizle paylaşın. Tercih sizin. Benden söylemesi biraz fazla yapın 🙂 Deneyecek okurlarımıza şimdiden afiyet olsuuun 🙂 Tarifimizi deneyen okurlarımızın yorum ve fotoğraflarını bekliyoruz 🙂 Sitemizde yer alan diğer tatlı tariflerimizi denediniz mi?
Prens TatlısıBy Kurabiye CanHep prenseslere tatlı yapacak değiliz ya biraz da prenslerimizin tatlısı olsun dimi ama 🙂 Bir Prens annesi olarak yapmaktan keyif aldığım prens tatlısı tarifimi paylaşıyorum. Neden mi keyif alıyorum ? Tabii ki yaptığım gibi hemen bittiği için. Oldukça lezzetli tarifimizi ana yemeklerinizin ardından davet sofralarınızda da tercih edebilirsiniz. Deneyecek okurlarımıza şimdiden afiyet olsuuun 🙂 Tarifimizi deneyen okurlarımızın yorum ve fotoğraflarını bekliyoruz 🙂 Sitemizde yer alan diğer tatlı tariflerimizi denediniz mi?
Elmalı Üzümlü PastaBy Kurabiye Canİster beş çayınızın yanına arkadaş olarak, isterseniz arkadaşlarınıza oturmaya giderken hediye olarak tercih edebileceğiniz tarifimizi yumuşacık dokusuyla ağzınızda dağılırken damağınızda bırakacağı tat sizi sürekli bu tarifi yapmaya yönlendirecek bence. Hem kuru üzüm hem de elmanın birleşerek oluşturduğu pastamızı servis ederken üzerine pudra şekeri serperek servis edebilirsiniz. Deneyecek okurlarımıza şimdiden afiyet olsuuun 🙂 Tarifimizi deneyen okurlarımızın yorum ve fotoğraflarını bekliyoruz 🙂 Sitemizde yer alan diğer tatlı tariflerimizi denediniz mi?
Starbucks Usulü Yeşil Çaylı KurabiyeBy Kurabiye CanÇocuklarımızın severek yediği kurabiyelerimizin içerisine yeşil çay ve damla çikolata ekleyerek hem büyüklere hem küçüklere hem de kendini hep genç hissedenlere hitap eden bir tarif çıkardık ortaya. Deneyecek okurlarımıza şimdiden afiyet olsuuun 🙂 Tarifimizi deneyen okurlarımızın yorum ve fotoğraflarını bekliyoruz 🙂 Sitemizde yer alan diğer tatlı tariflerimizi denediniz mi?
İzmir BombasıBy Kurabiye CanTatlı dünyasını yakından takip ediyorsanız son günlerin konuşulan tatlısının İzmir bombası olduğunu da biliyorsunuz demektir. İşte çok konuşulan ve sevilen en meşhur İzmir bombası tatlı tarifini İzmir’ e gitmeden de evinizde yapmaya ne dersiniz? 👌🏼💯😋🙈İçi nefis çikolata kreması ile dolu tatlının yapımı oldukça basit ve özellikle çocuklar çok seviyor. 😋👌🏼💯💯 Geçenlerde yeğenim Elif hanım 🙂 sormuştu yapar mısın diye. Ben de sizlerle paylaşarak yapayım istedim. Deneyecek okurlarımıza şimdiden afiyet olsuuun 🙂 Tarifimizi deneyen okurlarımızın yorum ve fotoğraflarını bekliyoruz 🙂
1 2 3 29